kõik kategooriad

Global Market

Avaleht>Meist>Global Market

Koduturg

               

Beyond on spetsialiseerunud infusioonihaldusele (infusioonipump, süstlapump jne), uneapnoe lahendustele hingamistervishoiule (CPAP, BPAP seadmed ja mask), hambaraviseadmetele, meditsiinitehnikale, õe kutsumissüsteemile jne, mida kasutatakse ülemaailmselt tuhandeid raviasutusi. Beyondil on head koostöösuhted paljude haiglate ja ekspertidega. Mitmete kontorite ja tütarettevõtetega erinevates provintsides ja omavalitsustes ning autonoomsetes piirkondades, nagu Zhengzhou, Nanjing ja Chengdu, on Beyondsi äriliin ülemaailmne katvus enam kui 50 riigis ja piirkonnas, moodustades tervikliku müügi- ja teenindusvõrgustiku.

                       

Samal ajal arendab Beyond põhjalikku koostööd Kesk-Lõuna ülikooli, Changsha teadus- ja tehnoloogiaülikooli, Hunani Hiina meditsiini ülikooli ning mitmete teaduslike uurimisasutuste ja akadeemiatega. Lisaks rakendab Beyond kliinilisi nõudeid ja tipptasemel meditsiinitehnoloogiaid kehastatakse meditsiinilises ravis Beyondi tooteuuendusse, mis on samuti pühendunud sellele, et edendada inimeste tervise arengut paremate ja väärtuslikumate toodete ja lahendustega.

                       

Hunan Hi-tech Entrepreneurs'ina on Beyond välja töötatud ja antud ligi 20 patenti ja autoriõigusi 16 tarkvararakendusele, mis on tõeline toetus ettevõtte jätkusuutlikule arengule, rakendades seda tegelikus tootmises, suurendades tehnoloogia stabiilsust ja usaldusväärsust ning põhilise konkurentsivõime parandamine. 


Ülemereturg

Viimastel aastatel on Beyond laiendanud oma rahvusvahelist haaret ja kujundanud ülemaailmset turundusvõrgustikku kolme suurepärase rahvusvahelise turundusmeeskonnaga.

                       

Meie tooteid müüakse enam kui 50 riigis ja piirkonnas:

                       

Kagu-Aasia: Tai, Filipiinid, Malaisia

                       

Euroopa ja Ameerika: Saksamaa, Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid, Kanada

                       

Teised: Brasiilia, Venemaa, Dubai, India

                       

Beyondi tooted ja teenused on pälvinud tohutute arstiabitöötajate seas tunnustust ja kõrge maine.

Kuumad kategooriad

0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi