kõik kategooriad

Uuenduslik teadus- ja arendustegevus

Avaleht>Meist>Uuenduslik teadus- ja arendustegevus

Uuenduslik teadus- ja arendustegevus


               

Alates asutamisest on Beyond investeerinud tohutult teadus- ja arendustegevusse, on koondanud (asutanud) kõrgemate tarkvara- ja riistvarainseneride ning mehhatroonikaekspertide rühma ning loonud tugeva suure, pragmaatilise ja tõhusa teadus- ja arendustegevuse meeskonna, mis koosneb kuulsatest kliinilistest akadeemikutest ja konsultantidest. Suurepärase uurimis- ja arendusmeeskonna ning tootmistehnoloogiatega edendab Beyond igakülgselt innovatsioonivõimet, vastab täpselt turu muutuvatele nõudmistele, mis tulenevad hetkelistest turumuutustest, reformib aja muutumise ja edusammudega tempos, et pakkuda suure jõudlusega tooteid ja professionaalseid teenuseid, kasutades ära tootmine ja tehnoloogia.

                       

Samal ajal arendab Beyond põhjalikku koostööd Kesk-Lõuna ülikooli, Changsha teadus- ja tehnoloogiaülikooli, Hunani Hiina meditsiini ülikooli ning mitmete teaduslike uurimisasutuste ja akadeemiatega. Lisaks rakendab Beyond kliinilisi nõudeid ja tipptasemel meditsiinitehnoloogiaid kehastatakse meditsiinilises ravis Beyondi tooteuuendusse, mis on samuti pühendunud sellele, et edendada inimeste tervise arengut paremate ja väärtuslikumate toodete ja lahendustega.

                       

Hunan Hi-tech Entrepreneurs'ina on Beyond välja töötatud ja antud ligi 20 patenti ja autoriõigusi 16 tarkvararakendusele, mis on tõeline toetus ettevõtte jätkusuutlikule arengule, rakendades seda tegelikus tootmises, suurendades tehnoloogia stabiilsust ja usaldusväärsust ning põhilise konkurentsivõime parandamine. 


Kuumad kategooriad

0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi