kõik kategooriad

Uudised

Avaleht>Uudised

Suure vooluga ninakanüüli hapnikravi "Purjetamine välja" turu nõudluse rahuldamiseks

Aeg: 2021-08-02 Tabamused: 649

     Hiljuti on epideemia Kagu-Aasias kiiresti taastunud ja selle meditsiinilised ressursid on pidevalt pinges. Indoneesia riikliku katastroofiabi agentuuri 27. juulil avaldatud epideemiaandmete kohaselt lisandus Indoneesias 45,203 2069 uut juhtumit ja 10,000 uut surmajuhtumit, mis on uus rekord pärast haiguspuhangut Indoneesias. Malaisias ja Tais on ühe päeva jooksul üle 27,6,260 XNUMX juhtumi. Juulikuks teatati Vietnamis XNUMX XNUMX XNUMX uuest kinnitatud juhtumist.WeChat Image_20210728173812

      BEYOND Medical on epideemiavastaste tarvikute ülemere tarnimise põhiettevõttena näidanud Hiina tugevust ja pakkunud Hiina lootust maailmale. Vastavalt praegusele epideemia dünaamikale koostasid ettevõtte juhid kiiresti juhised, aktiveerisid viivitamatult hädaolukorra tööplaanid, suurendasid suure vooluga ninakanüüliga hapnikravi toorainevarusid ja korraldasid tootmisliini töötajad tootjate jaoks ületunde tegema.ction, ja samal ajal kiirendada kohaletoimetamise kiirust, et tagada klientide tellimuste sujuv kohaletoimetamine 2–5 päeva jooksul, pidades esmatähtsaks Kagu-Aasia riikide raskete epideemiapiirkondade kiireloomuliste vajaduste rahuldamist.

WeChat Image_20210728173918

     Praegu on BYOND Medical pakkunud Kagu-Aasia riikidele, sealhulgas Indoneesiale, Vietnamile, Taile jne suurel hulgal suure vooluga ninakanüüli hapnikuteraapiat, mis täitis tõhusalt meditsiiniseadmete lüngad ja jätkas "Hiina jõu" edasiandmist. epideemiavastane sõda Kagu-Aasias.


Eelmine: BYOND Medical tutvustas oma tooteid Hiina 84. rahvusvahelisel meditsiinivarustuse messil

Järgmine: Uued tooted | Hopefusion infusioonisüstla pumbad on müügil

Kuumad kategooriad

0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi