kõik kategooriad

Uudised

Avaleht>Uudised

"Sügavalt kündev" Türgi – tuhandeid kilomeetreid abi, et üheskoos epideemiaga võidelda

Aeg: 2021-12-07 Tabamused: 496

     Türgi Vabariik (türgi keeles Türkiye Cumhuriyeti; inglise keeles The Republic of Turkey), mida nimetatakse Türgiks, on riik, mis asub Euroopa ja Aasia vahel. Piirneb põhjas Musta merega, lõunas Vahemerega, kagus Süüria ja Iraagiga ning läänes Egeuse merega. , Piirneb Kreeka ja Bulgaariaga ning idas Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaani ja Iraaniga. Türgi geograafiline asukoht ja geopoliitiline strateegiline tähtsus on äärmiselt olulised ning see on Euroopa ja Aasia ristteel.

Türgi

    Uus krooniviirus levib jätkuvalt ning epideemiaolukord paljudes riikides ei ole endiselt optimistlik. Viimasel ajal on Türgi epideemia taastunud. Pressiaja seisuga: Türgi on uue krooniepideemia vastu võitlemisel viimase 23,496 tunni jooksul lisanud 24 6,435,773 juhtumit. Epideemia algusest saadik on kinnitatud kokku 57,283 XNUMX XNUMX haigusjuhtu ja surmajuhtumite koguarv on olnud XNUMX XNUMX.

三代泵在土耳其高端使用的装机场景_副本

    Sunfusion seeria infusioonipump Semi-2|Erch-6|Anim-8 

Türgi tippklubides kasutatavad stsenaariumid

   JÄRGI Medical on pühendunud Türgi turu süvendamisele ning on pälvinud kohalike edasimüüjate ja haiglate ühehäälse kiituse oma suurepärase tootekvaliteedi ja kasutaja hea maine eest. Epideemiast mõjutatud Türgis on tõsine puudus epideemiavastastest materjalidest. Kohalikud edasimüüjad tellisid meie ettevõttelt kiiresti suure hulga materjale. Pärast tellimuse saamist aktiveeris meie ettevõte viivitamatult hädaolukorra tööplaani, suurendas mitteinvasiivsete ventilaatorite ja hingamismaskide toorainevaru ning korraldas tootmisliini töötajad, kes teevad ületunde, et toota ja teha kõik endast oleneva, et tagada epideemia ennetamine ja kontroll. materjalid on garanteeritud, et tagada tellimuste õigeaegne kohaletoimetamine.

微 信 图片 _20211207151549_ 副本

      Tänapäeval on maailm pikka aega olnud globaalne küla ja kõigi riikide inimeste saatus on omavahel tihedalt seotud. Epideemiaga silmitsi seistes peame ühinema. Biyang Medical on alati järginud missiooni "kasutada teadust ja tehnoloogiat inimeste tervise saatmiseks" ning aitab nii palju kui võimalik ülemaailmsesse võitlusesse "epideemiaga".


Eelmine: Otsige uuendusi ja edusamme, Beyond on esirinnas

Järgmine: Byond Medical aitab Kesk-Aasia riikidel epideemiaga võidelda

Kuumad kategooriad

0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi