kõik kategooriad

Kvaliteetne pühendumus

Avaleht>Meist>Kvaliteetne pühendumus

Kvaliteetne pühendumus

Tootekvaliteedile keskendunud ja kliendi nõudmistele orienteeritud Beyond on loonud usaldusväärse kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis viib läbi planeerimise, kontrollimise ja täiustamise kvaliteeditriloogiat. Beyond järgib tõde, tipptaset ja edusamme, mis põhinevad täiustatud tootmisseadmetel ja tugeval tehnilisel jõul, võttes garantiina range tootmisjuhtimise ja kvaliteedikontrolli.

Beyond omab riiklikul tasemel standardset tootmistsehhi: visualiseeritud ja standardiseeritud tootmisjuhtimise protsessid saavutatakse intelligentsete juhtimismeetoditega; Tooted valitakse pärast ranget hindamisprotsessi alates toorainest kuni pakendini, tagades kontrollistandardid ja jälgitavuse kogu protsessi vältel materjalidest, protsessidest ja valmistoodetest; Materjalide õigeaegne tarnemäär alustest ületab 1% ja elektroonilise kvaliteedikontrolli määr ulatub 95% -ni.

Riiklikult juhtivat katselaborit omav Beyond vastab absoluutselt materjalide ja toote jõudluse nõuetele, mis tagab kliiniliste rakenduste ohutuse ja töökindluse erinevates keskkondades.


Sertifikaadid

Beyond on sertifitseeritud ISO9001, ISO13485, CE, ISO14001, OHSAS18001, riikliku GB/T29490-2013 ja tööohutuse standardimise III klassiga.

Kuumad kategooriad

0
Päringukorv
    Teie päringukorv on tühi